Przepychanie rur i kanalizacji

Pogotowie hydrauliczne 24h przez 7 dni w tygodniu !

Niedrożne rury to istotny problem, który jest regularnie spotykany w wielu gospodarstwach domowych. Podczas domowych czynności do rur przedostają się takie elementy jak resztki jedzenia, włosy oraz skrawki opakowań, które osadzają się na wewnętrznej powierzchni rur, zmniejszając jednocześnie ich przepustowość. Wiele osób bagatelizuje ten problem, co w konsekwencji prowadzi do definitywnego zapchania się rury. Wówczas domowe metody jej oczyszczenia stają się całkowicie nieskuteczne, niezbędna jest pomoc profesjonalistów, którzy zagwarantują satysfakcjonujący efekt przy użyciu specjalistycznych metod pracy.

Jeżeli Kraków jest miastem, w którym szukasz rzetelnej i doświadczonej firmy świadczącej przepychanie kanalizacji, jesteśmy do Twojej dyspozycji. Nasza oferta jest kompleksowa. Wszystkim Klientom zapewniamy nie tylko przepychanie rur, ale również podstawowe usługi hydrauliczne i wodno-kanalizacyjne. Na tle konkurencyjnych firm wyróżnia nas profesjonalizm, ponieważ stworzyliśmy zespół osób, które są specjalistami w swojej dziedzinie. W udrażnianiu rur wykorzystujemy sprzęt oraz detergenty najwyższej jakości, które gwarantują natychmiastowy efekt. Natychmiastowo pomagamy w nagłych sytuacjach!

udrażnianie rur kraków
największa skuteczność

Najlepsi i skuteczni!

W opinii wielu naszych dotychczasowych Klientów jesteśmy najlepszą firmą przepychającą rury i działającą na terenie Krakowa. Współpraca z nami przebiega płynnie, zapewniamy również szybki termin realizacji oraz atrakcyjne ceny. Nie wierzysz? Zadzwoń do nas i przekonaj się sam, jak wiele możesz zyskać. Przepychanie kanalizacji to nasza specjalność! Definitywnie usuniemy problem niedrożności rur w Twoim domu i mieszkaniu!

Wykonujemy następujące rodzaje instalacji wodnych


Systemy rur stalowych

Systemy rur stalowych

Popularne i łatwe w montażu. Wysoka wytrzymałość.

Systemy rur miedzianych

Systemy rur miedzianych

Trwałe i odporne na wysoką temperaturę. Łatwe w montażu i przewożeniu.

Systemy zgrzewane

Systemy zgrzewane

Charakteryzują się dużą wytrzymałością i zapewniają długie działanie.

Systemy zaciskowe

Systemy zaciskowe

Umożliwiają szybkie i niezawodne wykonanie projektu instalacji.

Zajmujemy się montażem